SOLD LISTINGS
Image
Address
Sold Date
Property Type
Configuration
Price
36 Shumaker LN, Saint George, ME 04860
Single Family Home
2 Beds1 Bath1,326 SqFt
$ 728,000 $ 700,000 4.0%
Listed by Bobbie Newberg Engel & Volkers Casco Bay

36 Shumaker LN, Saint George, ME 04860
Single Family Home
2 Beds1 Bath1,326 SqFt
$ 728,000 $ 700,000 4.0%
Listed by Bobbie Newberg Engel & Volkers Casco Bay

312 Ocean Point RD, Boothbay, ME 04544
Single Family Home
2 Beds2 Baths1,216 SqFt
$ 445,000 $ 445,000
Listed by Bobbie Newberg Engel & Volkers Casco Bay

See Less